www.hesja-polska.pl

Informacje

Hesja na targach Tour Salon 2021 w Poznaniu

W dniach 24-26 września 2021r. odbyły się w Poznaniu Międzynarodowe Targi Tour Salon. W tym roku Tour Salon odbywał się wspólnie z Międzynarodowymi Targami Caravans Salon. Tour Salon – to specjalistyczne targi regionów i produktów turystycznych, jedno z najważniejszych miejsc spotkań branży turystycznej w Polsce, wydarzenie organizowane nie tylko dla specjalistów ale również dla szerokiej publiczności (B2C) poszukującej inspiracji co do kierunku i charakteru wyjazdów turystycznych.

Hesję na Tour Salon‘21 reprezentowała HA Hessen Agentur GmbH - spółka świadcząca usługi na rzecz Kraju Związkowego Hesja. Realizuje ona projekty, kampanie i działania promocyjne oraz pełni rolę doradcy i think tanku. Jej głównym zadaniem jest jak najlepsze wspieranie landu Hesja i innych instytucji publicznych w osiąganiu ich celów w ramach heskich inicjatyw gospodarczych.

Celem wystąpienia na targach Tour Salon było zacieśnienie partnerstwa Hesji i Wielkopolski oraz wzajemne lepsze poznanie oferty turystycznej obu regionów. Stoisko Hesji (HA HessenAgentur GmbH) – wzorem lat ubiegłych – zlokalizowane zostało w ramach zorganizowanego przez WOT – Wielkopolską Organizację Turystyczną – kolektywnego wystąpienia partnerskiej Wielkopolski. HA i WOT to partnerskie organizacje współpracujące ze sobą od lat w zakresie turystyki.

www.hesja-polska.pl

Kontakt

Centrum Współpracy Gospodarczej Hesja-Polska
Al. Niepodległości 16/18, B533
PL - 60 972 Poznan 1
PO BOX 64

dr Jarosław Frąckowiak
Tel./Fax: +48 61 8541353
jaroslaw.frackowiak@hesja-polska.pl

 

Dieser Internetaufritt wurde aus den Mitteln des Hessischen Ministeriums für Wirtschaft, Energie, Verkehr und Landesentwicklung finanziert.
© HA Hessen Agentur GmbH 2014. Alle Rechte vorbehalten.