www.hesja-polska.pl

Informacje

Hesja na targach Tour Salon 2020 w Poznaniu

W dniach 14-16 lutego 2020r. odbyły się w Poznaniu  Międzynarodowe Targi Tour Salon. Tour Salon – to specjalistyczne targi regionów i produktów turystycznych,  jedno z najważniejszych miejsc spotkań branży turystycznej w Polsce, wydarzenie organizowane nie tylko dla specjalistów ale również – a może przede wszystkim – dla szerokiej publiczności (B2C) poszukującej inspiracji co do kierunku i charakteru wyjazdów turystycznych.

Hesję na Tour Salon‘20 reprezentowała HA Hessen Agentur GmbH - spółka świadcząca usługi na rzecz Kraju Związkowego Hesja. Realizuje ona projekty, kampanie i działania promocyjne oraz pełni rolę doradcy i think tanku. Jej głównym zadaniem jest jak najlepsze wspieranie landu Hesja i innych instytucji publicznych w osiąganiu ich celów w ramach heskich inicjatyw gospodarczych.

Celem wystąpienia  na targach Tour Salon było zacieśnienie partnerstwa Hesji i Wielkopolski oraz wzajemne lepsze poznanie oferty turystycznej obu regionów. Stoisko Hesji (HA HessenAgentur GmbH) – wzorem lat ubiegłych – zlokalizowane zostało w ramach zorganizowanego przez WOT – Wielkopolską Organizację Turystyczną – kolektywnego wystąpienia partnerskiej Wielkopolski.  HA i WOT to partnerskie organizacje współpracujące ze sobą od lat w zakresie turystyki. Wspólne wystąpienie na targach zorganizowane zostało w jubileuszowym roku dwudziestolecia partnerskiej współpracy Hesji i Wielkopolski, stąd też motto wystąpienia brzmiało: „Hesja – od 20 lat partner Wielkopolski w Niemczech”.

 

www.hesja-polska.pl

Kontakt

Centrum Współpracy Gospodarczej Hesja-Polska
Al. Niepodległości 16/18, B533
PL - 60 972 Poznan 1
PO BOX 64

dr Jarosław Frąckowiak
Tel./Fax: +48 61 8541353
jaroslaw.frackowiak@hesja-polska.pl

 

Hessen Trade and Invest
Konradinerallee 9
D - 65189 Wiesbaden

dr Margarete Kessler
Tel.: 00 49 6 11 / 9 50 17 - 84 73
margarete.kessler@htai.de

Dieser Internetaufritt wurde aus den Mitteln des Hessischen Ministeriums für Wirtschaft, Energie, Verkehr und Landesentwicklung finanziert.
© HA Hessen Agentur GmbH 2014. Alle Rechte vorbehalten.