www.hesja-polska.pl

Informacje

Zaproszenie

na Polsko-Niemieckie Rozmowy Przedsiębiorców w Hesji


W ubiegłym roku Hesja obchodziła 20-lecie partnerstwa z Wielkopolską, a Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa 25-lecie swojego istnienia. Obie postanowiły wspólnie uczcić te rocznice organizując spotkanie we Frankfurcie nad Menem dające impuls do dalszego zacieśniania współpracy handlowej.

Obok tradycyjnych sektorów przemysłowych, takich jak motoryzacja, przemysł spożywczy, chemiczny i meblarski, w eksporcie do Niemiec uczestniczy coraz więcej polskich dostawców innowacyjnych technologii. Polscy dostawcy rozwiązań IT dla e-commerce, Przemysłu 4.0 i różnych procesów biznesowych cieszą się doskonałą reputacją w Niemczech, dlatego spotkanie we Frankfurcie chcemy poświęcić przede wszystkim rozmowom o nowych technologiach i ich wpływie na rozwój i ekspansję zagraniczną biznesu.

Oprócz tego poruszymy także kwestie związane z wejściem na rynek niemiecki oraz wsparciem dla nowych inwestycji w Hesji.

Polsko-Niemieckie Rozmowy Przedsiębiorców w Hesji

w piątek, 03 września 2021 w godz. 10.30 – 18.30
siedziba IHK Frankfurt (budynek Giełdy)
Börsenpl. 4, 60313 Frankfurt am Main, Niemcy


Oprócz paneli dyskusyjnych z przedstawicielami firm na temat bilateralnych możliwości biznesowych, spotkanie będzie doskonałą okazją do networkingu i udziału w Speed Business Mixerze z firmami niemieckimi.

Na spotkanie zapraszamy firmy działające w obszarze nowych technologii.

Link do strony wydarzenia z formularzem zgłoszeniowym

Więcej szczegółów organizacyjnych oraz szczegółowy program wyjazdu wkrótce.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

www.hesja-polska.pl

Kontakt

Centrum Współpracy Gospodarczej Hesja-Polska
Al. Niepodległości 16/18, B533
PL - 60 972 Poznan 1
PO BOX 64

dr Jarosław Frąckowiak
Tel./Fax: +48 61 8541353
jaroslaw.frackowiak@hesja-polska.pl

 

Dieser Internetaufritt wurde aus den Mitteln des Hessischen Ministeriums für Wirtschaft, Energie, Verkehr und Landesentwicklung finanziert.
© HA Hessen Agentur GmbH 2014. Alle Rechte vorbehalten.